Фітнес клуб "Спортленд" - м.Хмельницький

телефон: +38 (067) 000-20-07

Про компанію

«СпортЛенд» - це мережа фітнес клубів, що працює в сфері фітнес послуг у Києві та Хмельницькому!

Основною місією фітнес клубу «СпортЛенд» є можливість заняття спортом для будь-кого охочого, ми пропагандуємо здоровий спосіб життя та несем соціальні відповідальність. У нас доступні ціни на клубні карти і додаткові послуги. Плануємо найближчим часом розширюватись та будувати бассейн, так як цього хочуть наші клієнти.
Життя в сучасному місті вимагає щоденних додаткових сил.
І нічого кращого, ніж заняття фітнесом і спортом, не допоможе Вам відновити свій енергетичний баланс. Сучасний фітнес клуб - це ефективний спосіб знайти прекрасну форму, відмінний настрій і впевненість у собі. Затишна атмосфера наших клубів і висококваліфікований персонал допоможуть Вам у найкоротші терміни досягти бажаного результату.

Тренажерний зал, оснащений усім необхідним сучасним обладнанням, допоможе в загальному зміцненні Вашого здоров'я, корекції фігури і зняття стресу, а професійна лінія тренажерів фірм SportsArt і X-line - досягти приголомшливих результатів. Крім зміцнення серцево-судинної системи, Ви придбаєте струнку красиву фігуру і величезний заряд енергії на цілий день. А що може бути краще красивого тіла в поєднанні з бадьорістю духу!

Групові заняття аеробікою ефективно сприяють зниженню ваги, підвищенню м'язового тонусу і Вашого настрою. Вас приємно здивує пропонована різноманітність програм: від класичної і step аеробіки до ультрасучасного тренування Zumba fitness, Kangoo Jumps, Sky jumping, Pilates, Yoga, Crossfit, та дитячі класи Crossfit Kids, Contemporary, Baby dance.


На сьогоднішній день сучасні танці являють собою модний спортивно-розважальний напрямок. Навчившись гарно танцювати, Ви будете почувати себе комфортно на будь-якій вечірці. У нашій школі сучасні танці викладають професійні педагоги, які навчать Вас рухатися пластично і красиво.

«СпортЛенд» - Обери свій фітнес!

Долучайтесь до наших сторінок на Facebook, Instagram та Youtube!

banner
Персональний тренінг

як нас знайти

Наша адреса: м.Хмельницький, вул. Зарічанська, 3, тел: +38 (067) 000-20-07