Фітнес клуб "Спортленд" - м.Хмельницький

телефон: +38 (067) 000-20-07

Хіромасаж

Хіромасаж - це особлива масажна техніка. Вона заснована на різних прийомах класичних і східних масажних систем, а також включає в себе елементи хіропрактики і кінезіології. В даний час хіромасаж є однією з найпопулярніших у світі методик.

Це вдале поєднання забезпечило успіх даного виду масажу. У хіромасажу немає якоїсь класичної схеми. У ньому застосовуються різноманітні прийоми, що забезпечують позитивний ефект.

Можна сказати, що фахівець в кожному індивідуальному випадку сам вирішує, які прийоми необхідно використовувати.

Дія хіромасажу на організм

Головний вплив цього виду масажу направлений на м'язову, нервову, судинну і кістково-суглобові системи людини. Хіромасаж може бути лікувальним, профілактичним, спортивним і естетичним. Однією з основних його цілей є досягнення гнучкості й еластичності. Хіромасаж чинить сприятливу дію не тільки на фізичний, а й на емоційний стан людини. Він широко використовується у салонах краси, SPA-центрах, естетичних і медичних клініках.

Хіромасаж підвищує м'язовий тонус, знімає м'язову втому. Він допомагає справитися з атонією м'язів, допомагає при лікуванні фіброзів, контрактур, остеохондрозу, артритів і артрозу, а також набряклості.

Незамінний хіромасаж і при естетичних процедурах. Він застосовується в програмах роботи з тілом, спрямованих на боротьбу з надмірною вагою, целюлітом, атонією тканин, м'язовим гіпертонусом. При роботі з обличчям хіромасаж дозволяє профілактувати появу зморшок, корегує овал обличчя, усуває сухість шкіри і набряклість тканин. Він може повністю замінити апаратну міостимуляцію.

Ця техніка також підвищує еластичність шкіри і тонус м'язів обличчя, насичує шкіру киснем і сприяє виведенню токсинів. Хіромасаж здатний активізувати процеси регенерації клітин, він лікує купероз, покращує живлення і гідратацію шкіри.

Вплив хіромасажу на суглоби

Міотенсивна масажна техніка впливає на суглоби. Вона знімає з них блоки, які виникають як наслідки травм, незручної статичної напруги і стресів (через це виникає спазм м'язів навколо суглоба, а потім і його блокування). Масажист спочатку розслаблює м'язи пацієнта, а після цього проводиться безболісний вплив на сам суглоб.


 

banner
Персональний тренінг

як нас знайти

Наша адреса: м.Хмельницький, вул. Зарічанська, 3, тел: +38 (067) 000-20-07