Фітнес клуб "Спортленд" - м.Хмельницький

телефон: +38 (067) 000-20-07

Важка атлетика

Важка атлетика - це олімпійський вид спорту

В основі важкої атлетики лежить підняття штанги над головою. Всього існує дві головні вправи, які входять в програму змагань: ривок і поштовх. У тренуваннях також використовується жим з грудей, як один з найефективніших вправ для розвитку сили.

Хоча важка атлетика – спорт досить трудомісткий і вимагає великих витрат сил і енергії, це одне з найбільш видовищних напрямків спорту. У спортсмена повинні бути добре розвинуті не тільки сила, але і спритність, для підняття тяжкості над головою.

Що дає важка атлетика:

  • Розвиток силових якостей. Найочевидніша перевага, але далеко не єдина.
  • Зростання м’язової маси і зменшення жирового прошарку. Давно відомо, що трудомісткі силові заняття – кращий засіб від зайвої ваги. На відміну від чистих аеробних навантажень, жирова тканина продовжує витрачатися і після завершення тренування.
  • Зв’язок «мозок-м’язи». Під час важкого тренування спортсмен одночасно включає в роботу потрібну м’яз і повинен стежити за правильною технікою виконання, що мимоволі розвиває концентрацію та увагу.
  • Когнітивні здібності мозку і поліпшення пам’яті. Як показали численні дослідження, силові заняття сприяють виробленню гормону BDNF (мозковий нейротрофічний фактор), що сприяє утворенню нових нейронів і розвитку вже існуючих. Так що, якщо ви страждаєте забудькуватістю, варто звернути увагу на тренування з обтяженням.

Займатися важкою атлетикою самостійно загрожує серйозними травмами. Тренер допоможе правильно дозувати навантаження на організм, складе індивідуальну програму тренувань і простежить за точністю і технікою виконання вправ. Крім цього, тренер шукає свій підхід до кожного підопічного, мотивує і підтримує на шляху до поставлених цілей. Ви можете записатися на персональне тренування на рецепції клубу.

banner
Персональний тренінг

як нас знайти

Наша адреса: м.Хмельницький, вул. Зарічанська, 3, тел: +38 (067) 000-20-07