Фітнес клуб "Спортленд" - м.Хмельницький

телефон: +38 (067) 000-20-07

Пауерліфтинг

Пауерліфтинг (англ. powerlifting; power — «сила» + lift — «підіймати») — це силовий вид спорту, суть якого полягає у подоланні максимально великої для спортсмена ваги. Пауерліфтинг також називають силовим триборством, оскільки як дисципліни для змагань використовують три вправи: присідання зі штангою на спині (точніше, на верхній частині лопаток), жим штанги лежачи на горизонтальній лаві і тяга штанги — які у сумі і визначають кваліфікацію спортсмена. 

Ці три вправи називають “базовими”, оскільки при їх виконанні у роботу включаються відразу кілька суглобів і практично всі м'язи.
При регулярних і правильних тренуваннях у вас підвищується витривалість і силові показники, зміцнюються м’язи, кістки і сухожилля, а ще поліпшується робота серцево-судинної та гормональної систем, що в підсумку дасть вам відмінну фізичну форму.

Шкоду пауерліфтинг може принести при недостатній фізичній підготовці, використанні великої ваги і неправильному виконанні вправ. Новачкам рекомендується займатися з тренером, щоб скласти відповідну програму. Якщо неправильно виконувати вправи, то підвищується ризик виникнення проблем в роботі серцево-судинної системи і отримання серйозних травм зв’язок, м’язів, сухожиль і суглобів. 

Тож рекомендується складати індивідуальну програму тренувань із професійним тренером даного виду спорту.

banner
Персональний тренінг

як нас знайти

Наша адреса: м.Хмельницький, вул. Зарічанська, 3, тел: +38 (067) 000-20-07