Фітнес міграція
плюсуємо тренування

Фітнес клуб "Спортленд" - м.Хмельницький

телефон: +38 (067) 000-20-07

Пауерліфтинг

Пауерліфтинг (англ. powerlifting; power — «сила» + lift — «підіймати») — це силовий вид спорту, суть якого полягає у подоланні максимально великої для спортсмена ваги. Пауерліфтинг також називають силовим триборством, оскільки як дисципліни для змагань використовують три вправи: присідання зі штангою на спині (точніше, на верхній частині лопаток), жим штанги лежачи на горизонтальній лаві і тяга штанги — які у сумі і визначають кваліфікацію спортсмена. 

Ці три вправи називають “базовими”, оскільки при їх виконанні у роботу включаються відразу кілька суглобів і практично всі м'язи.
При регулярних і правильних тренуваннях у вас підвищується витривалість і силові показники, зміцнюються м’язи, кістки і сухожилля, а ще поліпшується робота серцево-судинної та гормональної систем, що в підсумку дасть вам відмінну фізичну форму.

Шкоду пауерліфтинг може принести при недостатній фізичній підготовці, використанні великої ваги і неправильному виконанні вправ. Новачкам рекомендується займатися з тренером, щоб скласти відповідну програму. Якщо неправильно виконувати вправи, то підвищується ризик виникнення проблем в роботі серцево-судинної системи і отримання серйозних травм зв’язок, м’язів, сухожиль і суглобів. 

Тож рекомендується складати індивідуальну програму тренувань із професійним тренером даного виду спорту.

Друже, зроби ще один крок до своєї мрії.
Ми створили все необхідне для тебе, твоєї родини та друзів.
Вклавши душу для твого задоволення ми відкрили межі, які були недосяжні.
Здійснили наші бажання, щоб дбати про тебе!
Насолоджуйся!

як нас знайти

Наша адреса: м.Хмельницький, вул. Зарічанська, 3, тел: +38 (067) 000-20-07