Фітнес клуб "Спортленд" - м.Хмельницький

телефон: +38 (067) 000-20-07

Персональний фітнес тренінг

Персональний підхід до клієнта, врахування його індивідуальних цілей і побажань створюють умови для комфортного і результативного тренувального процесу. "СпортЛенд" пропонує своїм клієнтам послуги персональних тренерів, які побачать, почують, зрозуміють, підтримають і проконтролюють ефективність програми Ваших тренувань, розробленої з урахуванням останніх віянь у світі Фітнесу.

Наші тренери

 

Переваги занять з персональним тренером СпортЛенд:

КОМФОРТНО!

Персональний тренер з фітнесу розробить індивідуальну програму тренувань саме для ВАС, і створить емоційний фон та всі умови для її реалізації із задоволенням!

ЦІКАВО!

Персональний тренер завжди вдосконалюється і розширює кругозір своїх інтересів і знань. Він користується тільки перспективними і безпечними тренувальними програмами, що включають весь спектр напрямків фітнесу, який об'єднує в собі крім силових програм тренажерного залу, кардіо і функціональні тренування, аеробіку, бойові мистецтва, відновлювальні програми, фітнес для дітей і майбутніх мам. Все це створює сприятливий грунт для різноманітних і результативних тренувань в дружній обстановці в компанії тренера-професіонала і цікавого співрозмовника.

БЕЗПЕЧНО!

Персональний тренер "СпортЛенд" - це професіонал своєї справи! Кожен тренер бере участь у семінарах, фітнес конвенціях, навчальних курсах, тим самим підвищуючи свою кваліфікацію. Щорічно всі тренери проходять переатестацію, що стимулює їх до зростання і підтримки високого рівня своїх професійних знань і навичок.

 

Саме тому Ваші заняття з персональним тренером будуть цікавими, безпечними і результативними!

«СпортЛенд» - Обери свій фітнес!

 


 

Друже, зроби ще один крок до своєї мрії.
Ми створили все необхідне для тебе, твоєї родини та друзів.
Вклавши душу для твого задоволення ми відкрили межі, які були недосяжні.
Здійснили наші бажання, щоб дбати про тебе!
Насолоджуйся!

як нас знайти

Наша адреса: м.Хмельницький, вул. Зарічанська, 3, тел: +38 (067) 000-20-07