Фітнес клуб "Спортленд" - м.Хмельницький

телефон: +38 (067) 000-20-07

Пілатес

Пілатес (Pilates) – унікальна система вправ, спрямована на стабілізацію тіла, зміцнення глибоких і тонізацію зовнішніх шарів м’язів, поліпшення постави, гнучкості, координації та почуття рівноваги, єднання тіла і розуму, створення більш стрункої фігури. Сприяє покращенню контролю над своїм тілом, профілактики та коригування проблем хребетного стовпа.
Одна з головних відмінностей Пілатесу – він вимагає злагодженої роботи не тільки м’язів, але й мозку.

Величезна користь цього комплексу для жінок, адже він допомагає зміцнити м’язи пресу, тазу і поперечні м’язи. Ці вправи просто необхідні після пологів, так як допомагають швидше відновитися, позбутися від неприємних відчуттів в спині і привести фігуру в порядок. Корисний Пілатес і при вагітності.

Пілатес можна рекомендувати тим, хто хоче позбутися від хронічного стресу. Це відмінний засіб, щоб привести в порядок почуття.

Крім того, такі тренування підходять людям, які нещодавно були травмовані, особливо якщо був ушкоджений хребет або будь-яка інша частина опорно-рухового апарату. Крім того, подібні вправи будуть корисні всім, хто працює в офісі і змушений подовгу сидіти. Пілатес допомагає позбавитися від болю в будь-якому відділі спини. 

Потрібно пам’ятати, що Пілатес вимагає усвідомленості всіх рухів, тому якщо ви не готові на час викинути з голови всі думки – це не для вас.

Рекомендовано для всіх рівнів підготовки.

 

banner
Персональний тренінг

як нас знайти

Наша адреса: м.Хмельницький, вул. Зарічанська, 3, тел: +38 (067) 000-20-07