Фітнес міграція
плюсуємо тренування

Фітнес клуб "Спортленд" - м.Хмельницький

телефон: +38 (067) 000-20-07

Пілатес

Пілатес (Pilates) – унікальна система вправ, спрямована на стабілізацію тіла, зміцнення глибоких і тонізацію зовнішніх шарів м’язів, поліпшення постави, гнучкості, координації та почуття рівноваги, єднання тіла і розуму, створення більш стрункої фігури. Сприяє покращенню контролю над своїм тілом, профілактики та коригування проблем хребетного стовпа.
Одна з головних відмінностей Пілатесу – він вимагає злагодженої роботи не тільки м’язів, але й мозку.

Величезна користь цього комплексу для жінок, адже він допомагає зміцнити м’язи пресу, тазу і поперечні м’язи. Ці вправи просто необхідні після пологів, так як допомагають швидше відновитися, позбутися від неприємних відчуттів в спині і привести фігуру в порядок. Корисний Пілатес і при вагітності.

Пілатес можна рекомендувати тим, хто хоче позбутися від хронічного стресу. Це відмінний засіб, щоб привести в порядок почуття.

Крім того, такі тренування підходять людям, які нещодавно були травмовані, особливо якщо був ушкоджений хребет або будь-яка інша частина опорно-рухового апарату. Крім того, подібні вправи будуть корисні всім, хто працює в офісі і змушений подовгу сидіти. Пілатес допомагає позбавитися від болю в будь-якому відділі спини. 

Потрібно пам’ятати, що Пілатес вимагає усвідомленості всіх рухів, тому якщо ви не готові на час викинути з голови всі думки – це не для вас.

Рекомендовано для всіх рівнів підготовки.

 

Друже, зроби ще один крок до своєї мрії.
Ми створили все необхідне для тебе, твоєї родини та друзів.
Вклавши душу для твого задоволення ми відкрили межі, які були недосяжні.
Здійснили наші бажання, щоб дбати про тебе!
Насолоджуйся!

як нас знайти

Наша адреса: м.Хмельницький, вул. Зарічанська, 3, тел: +38 (067) 000-20-07