Фітнес клуб "Спортленд" - м.Хмельницький

телефон: +38 (067) 000-20-07

Йога

Йога – практика, яка веде до гармонії розуму і тіла шляхом комбінації асан (положень тіла), пранаями (дихальних вправ) і заспокоєння розуму через медитацію, ефективності якої сприяє стан умиротворення, внутрішнього спокою і розслаблення. Йога покращує фізичне здоров’я, підвищує силу і гнучкість. Для будь-якого рівня підготовленості.

YOGA 23

YOGA 23 – це вид гімнастики йогів, який адаптований до сучасної західної людини. Дана система поєднує в собі як класичні асани хатха йоги, так і деякі вправи із боєвих мистецтв, атлетики, дайвінгу.

 В основі техніки YOGA 23  лежить 23 базових вправи, або матриці. Відповідно до них і ділиться уся система практик на п’ять рівнів – від найлегшого до найскладнішого. На основі даних матриць формуються комплекси вправ для індивідуальних тренувань – завдяки цьому систему YOGA 23 можна адаптувати під потреби людей із різними фізичними можливостями, захворюваннями і функціональними порушеннями. Як наслідок, сьогодні YOGA 23 використовується як з реабілітаційною і терапевтичною метою, так і з метою удосконалення тілесних можливостей та  навиків, а також для покращення психологічного стану людини (позбутися депресії, негативного емоцій, покращити настрій). Крім цього, тіло дійсно за досить короткий час набуває відмінної форми.

Рекомендовано для клієнтів середнього і вищого рівня підготовки.

 

Хатха-йога 

Хатха йога відноситься до того напрямку йоги, де основною метою практики є фізичне здоров'я людини.
Стан повного здоров'я як ніколи наближає особистість до вищих істин і гармонії.

Йога хатха задіє всі елементи практик:

  • асани і віньяси;
  • бандхи - енергетичні замки для взаємодії з внутрішньою енергією;
  • пранаями - дихальні вправи;мудрі - положення пальців рук в певних позах;
  • медитація - для заспокоєння і релаксації тіла і розуму людини.

 Хатха йога це своєрідна підготовка розуму і тіла людини до наступної ступені духовного шляху.

Хатха-йога - основа, на якій були побудовані всі стилі йоги.
Це найбільш традиційний і поширений тип йоги.
«Ха» - сонце, «тха» - місяць: практика хатха-йоги відновлює баланс активного і пасивного в тілі кожної людини, щоб відчувати себе збалансованим.

Хатха-йога виконується спокійно і без поспіху.

Ідеальна для початківців. Але і найдосвідченіші зможуть використовувати її для знаходження свого балансу.

Аштанга Віньяса

 Виньяса йога являє собою динамічну практику йогів, яка спрямована на розвиток і зміцнення тіла, підвищення гнучкості, фізичної і ментальної врівноваженості і концентрації.

Аштанга віньяса йога складається з трьох етапів - рівнів складності, які необхідно освоїти один за одним послідовно.  Навіть якщо ви маєте чудову фізичну підготовку, вам також необхідно почати з основ.

Очищення - це головний ефект від занять йогою віньяса.  Правильне дихання і виконані вправи призводять до виникнення "внутрішнього вогню" в організмі людини.

 

  • провокує рясне потовиділення - допомагає вивести непотрібні токсини і шлаки з організму.  Однак не тільки сприяє виведенню токсинів, але також покращує кровообіг;
  • підвищує еластичність м'язів - регулярні заняття аштанга-віньяса покращують гнучкість тіла, допомагають йому стати більш досконалим;
  • допомагає досягти повного спокою - концентрація основної уваги на правильності дихання допомагає розслабитися нервовій системі.  Якщо в підлітковому віці практикувати заняття даним видом йоги, то енергія підлітка буде спрямована в потрібне русло;
  • допомагає досягти відповідності тіла і свідомості.  Тренування синхронності рухів тіла в сукупності з диханням, очищає свідомість, а також допомагає легко долати фізичні і психологічні бар'єри.  За допомогою аштанга йоги тіло і свідомість починають правильно взаємодіяти;
  • заключним етапом виконання Віньяс проходить Шавасана - поза Мерця.  Завдяки техніці повного розслаблення відбувається наповнення силою, енергією і балансом.

В даному виді йоги всі вправи виконуюттся досить інтенсивні, тому повинна бути хороша фізична підготовка.  Це - хороший м'язовий корсет, непогана розтяжка, а також витривалість.  Якщо ви не володієте перерахованими вище якостями, слід почати заняття з більш простих видів йоги.

Силова Йога

Пауер йога - динамічна йога, яка об'єднує силу і гнучкість, витривалість, координацію, баланс і концентрацію.  У ній так само, як і в звичайній йоги використовуються різні асани, але немає суворої послідовності, модулі плавно переходять з одного в інший.  У модулях міститься велика кількість силових поз, вправи на розвиток гнучкості і все це поєднується певної системою дихання.  Завдяки цьому тіло людини стає міцним і гнучким, розум стабільним, а мислення ясним.

Силова йога - сучасний погляд на традиційну йогу, який спрямований на зміцнення здоров'я. І, звичайно ж, як і всі інші види йоги, вона знімає втому і укріплює нервову систему.  Під час динамічних вправ силове навантаження чергується з розслабленням і розтяжкою м'язів, які виконуються в динаміці.  Це допомагає крім розвитку гнучкості, зміцнити суглоби, збільшити енергію в тілі і витривалість, а також поліпшити роботу органів кровообігу і серця.

А розтяжка і розслаблення - м'яко розтягує м'язи і сполучні тканини, знімає втому і укріплює нервову систему.

 

 

banner
Персональний тренінг

як нас знайти

Наша адреса: м.Хмельницький, вул. Зарічанська, 3, тел: +38 (067) 000-20-07