Фітнес клуб "Спортленд" - м.Хмельницький

телефон: +38 (067) 000-20-07

Йога

Йога – практика, яка веде до гармонії розуму і тіла шляхом комбінації асан (положень тіла), пранаями (дихальних вправ) і заспокоєння розуму через медитацію, ефективності якої сприяє стан умиротворення, внутрішнього спокою і розслаблення. Йога покращує фізичне здоров’я, підвищує силу і гнучкість. Для будь-якого рівня підготовленості.

YOGA 23

 YOGA 23 – це вид гімнастики йогів, який адаптований до сучасної західної людини. Дана система поєднує в собі як класичні асани хатха йоги, так і деякі вправи із боєвих мистецтв, атлетики, дайвінгу.

В основі техніки YOGA 23  лежить 23 базових вправи, або матриці. Відповідно до них і ділиться уся система практик на п’ять рівнів – від найлегшого до найскладнішого. На основі даних матриць формуються комплекси вправ для індивідуальних тренувань – завдяки цьому систему YOGA 23 можна адаптувати під потреби людей із різними фізичними можливостями, захворюваннями і функціональними порушеннями.

Як наслідок, сьогодні YOGA 23 використовується як з реабілітаційною і терапевтичною метою, так і з метою удосконалення тілесних можливостей та  навиків, а також для покращення психологічного стану людини (позбутися депресії, негативного емоцій, покращити настрій). Крім цього, тіло дійсно за досить короткий час набуває відмінної форми.

Рекомендовано для клієнтів середнього і вищого рівня підготовки.


ДИНАМІЧНА ЙОГА

Динамічна йога - це заняття класичними видами йоги в більш швидкому темпі, яке дає можливість виплеснути в тілі енергію, а потім розслабити його. Це відмінний спосіб також прискорити метаболізм, спалити калорії, стати більш витривалим, підтягнутим. 

Регулярні заняття йогою покращують настрій, укріплюють імунітет та позитивно впливають на загальне самопочуття.

Динамічна йога сприяє схудненню, зміцненню і розтягуванню м'язів всього тіла. Вона, як професійний скульптор формує ідеальний силует, забираючи зайві кілограми. Заняття динамічною йогою принесуть користь не тільки вашій фігурі, але і здоров'ю.

Вони заряджають енергією і гарним настроєм.

 

 

VINYASA FLOW YOGA

VINYASA FLOW YOGA - один із стилів хатха-йоги, що відрізняється своєю динамікою і більш «вільним» плином заняття. Практика в стилі Віньяса флоу передбачає плавний перехід з однієї пози в іншу за допомогою Віньяс (динамічних зв'язок між асанами), з'єднаних диханням. Вона безперечно підходить для ранкових занять, оскільки правильне дихання пробуджує мозок та насичує всі клітини тіла великою кількістю кисню. І протягом дня ви відчуватимете результат ранкової практики, зібраність та відсутність втоми!

Друже, зроби ще один крок до своєї мрії.
Ми створили все необхідне для тебе, твоєї родини та друзів.
Вклавши душу для твого задоволення ми відкрили межі, які були недосяжні.
Здійснили наші бажання, щоб дбати про тебе!
Насолоджуйся!

як нас знайти

Наша адреса: м.Хмельницький, вул. Зарічанська, 3, тел: +38 (067) 000-20-07