Фітнес міграція
плюсуємо тренування

Фітнес клуб "Спортленд" - м.Хмельницький

телефон: +38 (067) 000-20-07

Бодіфлекс

Бодіфлекс - це спеціальна дихальна гімнастика. Її автором є американка Грір Чайлдерс. Ця гімнастика набрала велику популярність в США і Європі. Тепер вона з'явилася і в нас.

Бодіфлекс поєднує в собі спеціальне анаеробне дихання і ізометричні, ізотонічні, а також розтягуючі пози.

Переваги методики бодіфлекс

Вправи цієї програми спрямовані на збагачення крові людини киснем. Крім того, ця гімнастика ефективно допомагає зміцнити м'язи преса. Під час занять відбувається своєрідний масаж органів черевної порожнини. Це сприяє позбавленню від закрепів та інших проблем кишечника. Методика Бодіфлекс прискорює обмін речовин в нашому організмі. Можна таким способом підвищити і наш імунітет. Допоможе Бодіфлекс і схуднути. Важливо, що дана гімнастика не вимагає великого фізичного навантаження. Втома відчувається менше, ніж після інших видів фізичних вправ. Дуже корисна програма Бодіфлекс людям, що страждають артритами, тому що відбувається збільшення обсягу кисню, що доставляється до суглобів. Необхідна вона також онкологічним хворим і при відновленні після спортивних травм.  Також людям, що живуть в умовах поганої екології. Згідно з даними, отриманими під час наукових досліджень, люди, що займаються за системою Бодіфлекс, легше можуть кинути шкідливі звички і мають меншу ймовірність захворювання на рак та серцево-судинні захворювання. Бодіфлекс підходить як для жінок так і чоловіків. Дихальні вправи із бодіфлексу задіють м'язи тазового дна та живота, а це дає приток крові до органів малого тазу. Що у свою чергу є гарною профілактикою різних захворювать жінок та чоловіків.

Як засвоїти бодіфлекс

Для того щоб почати займатися, перш за все, необхідно вивчити техніку глибокого діафрагмального дихання, при якому грудна клітка залишається практично нерухомою. Саме таким способом дихають всі новонароджені діти.
Потім, у міру дорослішання людини, в ній збільшується нервова напруга. Це змушує внутрішні органи і м'язи діафрагми все більше напружуватися. З цієї причини наше дихання переміщується в середину грудей. Можна сказати, що доросла людина дихає тільки верхньою частиною легенів, використовуючи їх лише на 20%.

Глибоке діафрагмальне дихання застосовується людьми з давніх часів як спосіб покращення свого здоров'я. При такому диханні природним чином відбувається очищення клітин всього організму. При цьому зростає об'єм легенів, активізується лімфотік, благотворний вплив виявляється також на серцево-судинну систему людини. 

Програма включає в себе 12 вправ. Найкраще займатися перед сніданком, на голодний шлунок. Автор рекомендує випивати перед заняттям одну склянку води, чаю або соку. Необхідно виконувати дихальні вправи в п'ять етапів: видих, вдих, сильний видих, затримка дихання. Робити це потрібно, опустивши голову, виняток становлять випадки виконання вправ лежачи. Після цього необхідно втягнути живіт і прийняти потрібну позу. Дихання потрібно затримати, поза при цьому зберігається на 8-10 рахунок. Для досягнення максимального результату рекомендується займатися 2 рази на день. Другий раз можна займатися до вечері. А 2 години до занять їсти не можна.

Як схуднути за програмою Бодіфлекс 

Використовується програма Бодіфлекс і для скидання зайвої ваги. Для досягнення позитивних результатів займатися потрібно регулярно. Тривалість щоденних занять повинна складати не менше 15 хвилин. Займатися можна тільки на голодний шлунок. За словами автора програми, вже за перший тиждень занять талія може зменшитися на 10-35 см.

При годинному занятті звичайною аеробікою відбувається спалювання 250 кілокалорій, а бодіфлекс - 3500 кілокалорій. Дуже зручно, що дана методика не передбачає додаткових навантажень або дієт.

Важливо пам'ятати, що основною метою даної програми є не скидання зайвих кілограмів, а ефективне підтягування м'язів. Під час занять відбувається спалювання жирових відкладень і нарощування м'язової маси. Клітини організму активно збагачуються киснем. Цей кисень окисляє наш жир. Тим самим він дає можливість скидати зайву вагу. Кисень зміцнює м'язи і нервові волокна, покращує стан шкіри і внутрішніх органів. Все це сприяє загальному підвищенню тонусу м'язів. Людина при цьому стає більш сильнимою і енергійною. Шлунок після занять може зменшити свій об'єм. Людині буде потрібна менша кількість їжі.

Обмеження для занять бодіфлексом

Вправи аеробного дихання можна виконувати людям будь-якого віку і статі. Цією гімнастикою можна навіть займатися в нерухомому положенні сидячи. Однак існує невелика кількість протипоказань для таких занять. Перш за все, займатися цією гімнастикою не слід вагітним жінкам, причому, навіть на маленьких термінах. Не можна робити вправи в період відновлення після будь-якого оперативного втручання і під час загострення хронічних захворювань.

Вплив зовнішніх факторів на результати занять бодіфлексом

Необхідно знати, що деякі зовнішні чинники можуть чинити негативний вплив на результати занять за програмою "Бодіфлекс ". Йдеться, насамперед, про деякі види медичних препаратів. Так, наприклад, сюди можна віднести ліки для лікування щитовидної залози, оральні контрацептиви, а також деякі види антидепресантів. Ці препарати будуть сповільнювати очікуваний ефект від занять. Проте повністю вони не скасовують позитивного ефекту програми.
Дані види медикаментів мають у своєму складі речовини, які знижують швидкість обміну речовин в організмі людини. А програма "Бодіфлекс" якраз прискорює обмінні процеси. Таке протиріччя дещо ускладнює роботу із системою. Однак не потрібно впадати у відчай. За умови регулярних занять позитивний ефект все одно буде.

 

Друже, зроби ще один крок до своєї мрії.
Ми створили все необхідне для тебе, твоєї родини та друзів.
Вклавши душу для твого задоволення ми відкрили межі, які були недосяжні.
Здійснили наші бажання, щоб дбати про тебе!
Насолоджуйся!

як нас знайти

Наша адреса: м.Хмельницький, вул. Зарічанська, 3, тел: +38 (067) 000-20-07