Фітнес клуб "Спортленд" - м.Хмельницький

телефон: +38 (067) 000-20-07

STRIP PLASTIC

Один із сучасних напрямків, яке користується стабільною популярністю в нашій країні.

Стрип-пластика має на увазі свободу самовираження і дозволяє показати всю свою індивідуальність.

Він наповнений надзвичайною пластикою і чуттєвістю. Даний танцювальний стиль неможливо собі уявити без пристрасності і розкріпачення. Без сумніву, це видовище просто заворожує глядачів, особливо чоловіків. Потрібно відзначити, що цей танцювальний напрямок багато хто плутає зі стриптизом. Однак це не так. Стриптиз є мистецтвом красиво роздягатися. Він є тільки одним з напрямків стрип-пластики.

Стрип-пластика оголення не вимагає. Відмінними рисами цього танцю можна назвати м'якість, пластичність і сексуальність. Її особлива хореографія вчить жінку бути більш жіночною.

У стрип-пластики є флірт, є натяк, але він ніколи не переходить межі пристойності. Цей танець вчить імпровізувати і перевтілюватися в різні образи, приміряти на себе нові ролі, які неможливі в реальному житті.

Танець стрип-пластики заснований на змішуванні різних стилів і напрямків. Він включає в себе елементи джаз-модерну, класичного балету, східного та латиноамериканського танцю, а також і сучасну хореографію. Рухи цього танцю, звичайно ж, мають ноти еротики, але в них немає вульгарності. Секрет в тому, щоб зваблювати, не роздягаючись.

Друже, зроби ще один крок до своєї мрії.
Ми створили все необхідне для тебе, твоєї родини та друзів.
Вклавши душу для твого задоволення ми відкрили межі, які були недосяжні.
Здійснили наші бажання, щоб дбати про тебе!
Насолоджуйся!

як нас знайти

Наша адреса: м.Хмельницький, вул. Зарічанська, 3, тел: +38 (067) 000-20-07