Фітнес клуб "Спортленд" - м.Хмельницький

телефон: +38 (067) 000-20-07

ВАЖКА АТЛЕТИКА

Важка атлетика - це олімпійський вид спорту!

 

В основі важкої атлетики лежить підняття штанги над головою. Всього існує дві головні вправи, які входять в програму змагань: ривок і поштовх. У тренуваннях також використовується жим з грудей, як один з найефективніших вправ для розвитку сили.

Хоча важка атлетика – спорт досить трудомісткий і вимагає великих витрат сил і енергії, це одне з найбільш видовищних напрямків спорту. У спортсмена повинні бути добре розвинуті не тільки сила, але і спритність, для підняття тяжкості над головою.

Що дає важка атлетика:

  • Розвиток силових якостей. Найочевидніша перевага, але далеко не єдина.
  • Зростання м’язової маси і зменшення жирового прошарку. Давно відомо, що трудомісткі силові заняття – кращий засіб від зайвої ваги. На відміну від чистих аеробних навантажень, жирова тканина продовжує витрачатися і після завершення тренування.
  • Зв’язок «мозок-м’язи». Під час важкого тренування спортсмен одночасно включає в роботу потрібну м’яз і повинен стежити за правильною технікою виконання, що мимоволі розвиває концентрацію та увагу.
  • Когнітивні здібності мозку і поліпшення пам’яті. Як показали численні дослідження, силові заняття сприяють виробленню гормону BDNF (мозковий нейротрофічний фактор), що сприяє утворенню нових нейронів і розвитку вже існуючих. Так що, якщо ви страждаєте забудькуватістю, варто звернути увагу на тренування з обтяженням.

Займатися важкою атлетикою самостійно загрожує серйозними травмами. Тренер допоможе правильно дозувати навантаження на організм, складе індивідуальну програму тренувань і простежить за точністю і технікою виконання вправ. Крім цього, тренер шукає свій підхід до кожного підопічного, мотивує і підтримує на шляху до поставлених цілей. Ви можете записатися на персональне тренування на рецепції клубу.

 

Друже, зроби ще один крок до своєї мрії.
Ми створили все необхідне для тебе, твоєї родини та друзів.
Вклавши душу для твого задоволення ми відкрили межі, які були недосяжні.
Здійснили наші бажання, щоб дбати про тебе!
Насолоджуйся!

як нас знайти

Наша адреса: м.Хмельницький, вул. Зарічанська, 3, тел: +38 (067) 000-20-07