Фітнес клуб "Спортленд" - м.Хмельницький

телефон: +38 (067) 000-20-07

TRX suspensin training

Тренування за допомогою TRX – це тренування з використанням своєї ваги.

Завдяки унікальному методу занять на петлях TRX, можна  не тільки вдосконалити свою фізичну форму, а також зробити відкриття стосовно можливостей свого тіла. Тренуватись на петлях TRX можуть люди з будь-яким рівнем підготовки. Ці заняття допомагають ефективному розвитку сили, витривалості, гнучкості та рівноваги. TRX – це не просто багатофункціональний тренажер, а повноцінна тренувальна система, розроблена американським морськими піхотинцями.

Петлі для функціонального тренінгу сприяють розвитку усіх груп м’язів, об’єднуючи в єдине ціле стабільність, рухливість, силу та гнучкість – те, що потрібно нам усім у повсякденному житті. Основний аспект даних тренувань – акцент на гармонійний і ефективний розвиток м’язів-стабілізаторів. Тренування із власною вагою виключає осьове навантаження на хребет, саме тому тренажер TRX стане незамінним і для підлітків.

Переваги тренувань з TRX.

  • кардіо та силові, групові та індивідуальні - всі вправи, які ви робите, використовують усе тіло, що робить тренування функціональними. Використання будь-яких напрямків – виключає обмеження стандартних силових тренувань, у яких, як правило домінує сагітальна площина.
  • тренування на петлях TRX відмінно залучають усі м’язи тіла. М’язи за короткий термін часу стають сильними та рельєфними. Повністю міняється ваше відображення у дзеркалі за три місяця регулярних занять.

Чому не можна займатись новачкам без тренера TRX? Це функціональний тренінг,  у ході якого будь-який неправильний рух може привести до серйозних травм. Тому, новачкам обов’язково необхідно проводити заняття із тренером, який навчить техніці виконання вправ.

Протипоказання до занять на TRX: серйозна проблема зі спиною. Якщо так і є, перед початком тренувань необхідно проконсультуватись із лікарем.

banner
Персональний тренінг

як нас знайти

Наша адреса: м.Хмельницький, вул. Зарічанська, 3, тел: +38 (067) 000-20-07