Фітнес клуб "Спортленд" - м.Хмельницький

телефон: +38 (067) 000-20-07

Тхеквондо

бойове мистецтво, олімпійський вид спорту та національний вид спорту в Кореї

Тхеквондо є одним з найбільш систематизованих і науково обґрунтованих бойових мистецтв світу. Ця дисципліна за допомогою тренування тіла і душі прищеплює людині фізичні бойові навички, ставить за мету поліпшити душевне здоров'я та якість життя. Тхе означає «удар ногою», квон означає «кулак», або «удар рукою», до означає «шлях» або «мистецтво». Таким чином, термін тхеквондо можна перекласти як «шлях (мистецтво) ноги та руки». Як і багато інших бойових мистецтв, тхеквондо включає в себе спортивно-оздоровчий, практично-прикладний та філософський аспект. Особливу увагу в тхеквондо приділено ударній техніці ніг: мистецтво в першу чергу виділяє удари ногами у русі, використовуючи їх ширшу зону ураження та силу, щоб вивести суперника з ладу на відстані.

Пухальська Т.В. - МСМКУ по тхеквондо, Чорний пояс I дан, багатарозова чемпіонка та призерка всеукраїнських та міжнародніх турнірів. У 2010 році закінчила Хмельницький національний університет і отримала повну вищу освіту за спеціальністю "Фізична Реабілітація" та здобула кваліфікацію спеціаліста з фізичної реабілітації, викладача фізичного виховання.

Пухальський Л.Т. - МСУ по тхеквондо, Чорний пояс I дан, багаторазовий чемпіон України та багаторазовий призер всеукраїнських та міжнародних турнірів. У 2007 році закінчив Хмельницький національний університет і отримав повну вищу освіту за спеціальністю "Менеджмент організації" та здобув кваліфікацію спеціаліста менеджера-економіста. У 2012 році закінчив Кам`янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка і отримав базову вищу освіту за напрямом підготовки "Фізичне виховання" та здобув кваліфікацію бакалавра "вчитель фізичної культури".

banner
Персональний тренінг

як нас знайти

Наша адреса: м.Хмельницький, вул. Зарічанська, 3, тел: +38 (067) 000-20-07