Фітнес клуб "Спортленд" - м.Хмельницький

телефон: +38 (067) 000-20-07

Силові тренування в студії аеробіки

Найбільш популярні та рейтингові серед усіх інших групових програм.

Body Sculpt

Body Sculpt  – базове силове тренування, направлене на пропрацювання м’язів усього тіла без і з використанням додаткового обладнання (гантелі, бодібари, гірі, м’ячі, ес пандери), яка стане гарним початком для досягнення Вашої фізичної досконалості.

Мета – корекція тіла і приведення в форму великих груп м’язів. Особливість тренування в тому, що всі вправи виконуються більш плавно та під спокійну аеробну музику. Таким чином під час тренувань відбувається чередування розслаблення м’язів та їх напруження.

Body Sculpt допоможе Вам зняти напруження і стрес з м’язів, навантажити суглоби та зв’язки і одночасно зміцнити їх.

Унікальність програми Body Sculpt в тому, що регулярні заняття допомагають відкоригувати фігуру, при цьому не приводять до швидкого росту м’язів. Даний вид тренувань ідеально підходить тим, хто хоче скинути зайву вагу, при цьому не перекачатися, але мати  красиві та правильні форми тіла.
Рекомендовано для всіх рівнів підготовки.

ABT

ABT - силове тренування на м’язів стегон, сідниць та пресу. Яке включає в себе як аеробні вправи так і анаеробні.

Тренування АBT складається з досить простих за технікою виконання вправ, і в той же час, завдяки правильно підібраним рухам досягається максимально ефективний результат.

Заняття АBT гарні й тим, що впливають безпоседеньо на більш проблемні зони тіла, вони допомагають усунути жирові клітини, зміцнити зону м’язів пресу та попереку. При регулярному виконанні вправ данного комплексу, результат не змусить себе чекати: ваші ноги стануть стрункуми, сідниці підтягнутими, живіт пласким. Рекомендовано для всіх рівнів підготовки.

Upper body

Upper body  – силове  тренування на опрацювання м'язів рук, черевного преса, спини і грудей. Ціль –  зміцнити м'язи та надати їм рельєф. Результат – красиві руки та груди, плоский  живіт та сильна спина. Даний вид буде  корисним  людям, у яких слабкий корпус - м'язи спини і прес. Зміцнювати їх особливо важливо,  ці м'язи підтримують хребет. А хребет, як відомо, стрижень нашого тіла.
Рекомендовано для всіх рівнів підготовки.

Low body

Low body - силове тренування нижньої частини тіла і м'язів черевного преса. Рекомендовано для всіх рівнів підготовки.

TABS

TABS - силове тренування м'язів черевного преса. Рекомендовано для всіх рівнів підготовки.

BUMS

BUMS - тренування м'язів ніг, з максимальним впливом на сідниці. Рекомендовано для всіх рівнів підготовки.

Circular training

Circular training - кругове, силове тренування на основні групи м'язів з використанням додаткового обладнання. Високоінтенсивний клас змішаного формату. Рекомендовано для клієнтів середнього і вищого рівня підготовки.

Functional Training

Functional Training (Функціональний тренінг) - це тренування на розвиток всіх фізичних якостей: сили, витривалості, швидкості, гнучкості, координації та почуття балансу. Комплекси вправ побудовані на взаємодії різних частин тіла, що дозволяє рівномірно розподіляти навантаження на всю м'язову структуру тіла, включаючи м'язи стабілізатори, що відповідають за поставу, і динамічні м'язи, що відповідають за рух тіла в просторі. Рекомендовано для клієнтів середнього і вищого рівня підготовки.
banner
Персональний тренінг

як нас знайти

Наша адреса: м.Хмельницький, вул. Зарічанська, 3, тел: +38 (067) 000-20-07