Фітнес клуб "Спортленд" - м.Хмельницький

телефон: +38 (067) 000-20-07

Кікбоксинг

Передбачає постійний рух, різкі махи і удари ногами, руками - це інтенсивно тренує тіло і серце, роблячи їх міцними і витривалими.

Проводячи серію ударів, вкладаючи в них емоції і силу, багато хто починає відчувати полегшення, таким чином, скидаючи напругу і стрес, що накопичився. У сукупності це позитивно впливає на весь організм в цілому: кікбоксинг підтягує м'язи, зміцнює здоров'я, вчить контролю і стриманості.

Кікбоксинг підходить будь-яким категоріям: дітям, жінкам, підліткам, вже дорослим чоловікам. Прищеплюючи навіть мінімальні навички самооборони, він вчить захищати себе в непростих ситуаціях. Фітнес-заняття з елементами кікбоксингу підсилюють витривалість всього тіла, роблячи його гнучким і пластичним. У більшості рухів активно бере участь корпус, що допомагає швидко зміцнити й підтягти м'язи черевного преса. Інтенсивні заняття покращують реакцію і координацію рухів, людина вчиться слухати своє тіло і ефективно керувати ним. Особливо корисно це для людей середнього віку, коли з роками рефлекси починають притуплятися.

Регулярні тренування з кікбоксингу навчать вас не тільки наносити удари, а й допоможуть розвинути і зміцнити тіло.

  • Кікбоксинг - це тренування сили і витривалості.
  • Кікбоксинг - це поліпшення координації та моторики. Боєць весь час знаходиться в русі, він постійно повинен стежити за ціллю, правильно і точно наносити удари, зберігати рівновагу і коригувати центр ваги тіла. Це постійне тренування збалансованості, перевірка готовності до швидкої реакції.
  • Кікбоксинг - це розвиток гнучкості. Адже розтяжка важлива для кікбоксера не менше, аніж для балерини. Без рухливості суглобів удари руками і ногами не матимуть потрібної сили. Тому кожне тренування з кікбоксингу - це ще і якісна робота над еластичністю сухожиль, зв'язок.
Заняття кікбоксингом - це підвищення самооцінки: регулярні тренування впливають не тільки на тіло, але і на дух. Незважаючи на страшенну втому після кожного тренування, ви 100% будете відчувати себе переможцем. Саме тут ви зрозумієте, що буває негативна, стресова втома, яка навалюється як цегла на голову, а буває приємна,  яка окрилює, коли розумієш, що виклався по повній.

banner
Персональний тренінг

як нас знайти

Наша адреса: м.Хмельницький, вул. Зарічанська, 3, тел: +38 (067) 000-20-07