Фітнес клуб "Спортленд" - м.Хмельницький

телефон: +38 (067) 000-20-07

Бокс

На сьогоднішній день фізична і духовна підготовка, здатність захистити себе і близьких - дуже актуальні поняття.

Бокс - контактний вид спорту, одне з найвідоміших єдиноборств світу. Під час поєдинку два учасники атакують один одного протягом декількох раундів, удари дозволені тільки в верхню частину тіла. У екіпіровку входять бинти і боксерські рукавички. Бокс розділяється на три напрямки: професійний, напівпрофесійний і аматорський. Займатися боксом можуть абсолютно всі - як чоловіки, так і жінки, різної вікової категорії.

Навіщо варто займатися боксом?

  • Поліпшення реакції. У боротьбі потрібно швидко реагувати на рухи противника і наносити удари у відповідь. Бої «прокачають» координацію рухів і зосередженість. Під час поєдинку доводиться знаходити несподівані рішення і змінювати тактику, виходячи з дій суперника.
  • Витривалість. Тренування з боксу включає в себе не тільки відпрацювання техніки спарингу, постановку ніг і правильне положення корпусу. У процесі підготовки спортсмен активно розробляє серцевий м'яз і дихальну систему, покращує «почуття тіла».
  • Розробка м'язів всього тіла. Під час бою задіюється практично вся м'язова система: від м'язів кора і преса до литкових. Так що бокс легко замінить повноцінне тренування з вільними вагами в залі.
  • Будь-який рівень фізичного розвитку. Від новачка до бувалого атлета - кожен зможе підібрати програму, яка підходить особисто йому. Не потрібно боятися недосвідченість. Поступово кожен спортсмен освоює нові прийоми, відточує техніку і досягає нових рівнів підготовки.
  • Ну і нарешті - це просто круто! Енергійний бій - найкраща доза адреналіну після робочого дня.

Крім фізичної складової, бокс - це ще й робота над власною впевненістю, помилками і слабкостями. Кожен бій - це невелика перемога на шляху до великих досягнень.

Під час індивідуального тренування тренер може приділити максимум уваги клієнтові. Таке заняття проходить ефективніше, детально відпрацьовуються помилки в техніці, а програма тренування підбирається, виходячи з індивідуальних особливостей клієнта.

banner
Персональний тренінг

як нас знайти

Наша адреса: м.Хмельницький, вул. Зарічанська, 3, тел: +38 (067) 000-20-07