Фітнес клуб "Спортленд" - м.Хмельницький

телефон: +38 (067) 000-20-07

Танець Контемпорарі

Танець КОНТЕМПОРАРІ - це поєднання балету і модерну. Для діток природно багато рухатися, саме тому багато батьків віддають малечу на танці - так малюки можуть витрачати свою нестримну енергію з користю і всебічно розвиватися. Якщо і вашій дитині подобається ходити на танці або ви знаєте, що вона хотіла би ними займатися, контемп їй неодмінно сподобається.

Контемпорарі денс використовує класичну хореографію та енергію тіла для створення нових рухів, виходячи за рамки балету, і тим самим готуючи дитину до будь-яких видів танців в подальшому. Цей вид танцю не обмежений традиційними техніками, тому дає дітлахам необмежені можливості для творчості і самовираження. А підходить контемп для дітей вже з трьох років!

Танець контемпорарі в легкій творчій обстановці допомагає діткам розвивати фізичну координацію, музикальність, рівновагу, зосередженість і впевненість. Це веселі і живі заняття, які допоможуть дитині відкритися і сміливіше самовиражатися, адже весь контемп орієнтований на спонтанність і самовираження.

Чому варто віддати дитину на танці контемпорарі?

Фізичний розвиток. Як і всі танці, контемп дає дитині необхідне фізичне навантаження, якого так не вистачає багатьом сучасним діткам. Він гармонійно розвиває всі групи м'язів, зміцнюючи їх, тренує красиву поставу, дарує чудову грацію, стрункість, пластику рухів і розтяжку.

Творче мислення. Вплив творчих занять, в тому числі і танців, на подальше життя часто сильно недооцінюється. Яку б професію в майбутньому не обрала дитина, у неї буде перевага перед своїми однолітками, адже зараз творче мислення розглядається як один з навичок при працевлаштуванні, корисних для кожного працівника.

Зняття стресу. Контемп буде прекрасним видом тренувань, що допоможе зміцнити вашу дитину морально, адже тут малюк навчиться висловлювати свої емоції за допомогою рухів. Як відомо, під час фізичної активності виробляються ендорфіни. Також дослідження показали, що після танців дітки почувають себе набагато легше морально, а займаючись ними регулярно, набагато рідше страждають від тривожності і депресії. Що ж тоді говорити про комтемпорарі? У такій позитивній обстановці просто неможливо не забути про стрес і проблеми!

Самореалізація та вираження себе. Контемп вчить не тільки висловлювати свої емоції за допомогою рухів, він «дарує голос» діткам, які не можуть висловити все, що відчувають, словами. Таким чином, дитина зможе позбутися від комплексів і сором'язливості, стати впевненою у собі, полюбити себе такою як є, і відкритися цьому світу і оточуючим людям.

Як бачите, займаючись танцями контемпорарі, дитина буде розвиватися фізично, рости більш здоровою, впевненою у собі і власних силах, емоційно стабільною і творчою особистісю - все це буде неймовірно корисно для неї в майбутньому!

banner
Персональний тренінг

як нас знайти

Наша адреса: м.Хмельницький, вул. Зарічанська, 3, тел: +38 (067) 000-20-07