Фітнес клуб "Спортленд" - м.Хмельницький

телефон: +38 (067) 000-20-07

Кікбоксинг

Кікбоксинг для дітей від 8 до 16 років активно впливає на весь організм в цілому: підтягує м'язи, зміцнює здоров'я, вчить контролю і стриманості.

Кікбоксинг підходить будь-яким категоріям: дітям, жінкам, підліткам, вже дорослим чоловікам. Прищеплюючи навіть мінімальні навички самооборони, він вчить захищати себе в непростих ситуаціях. Фітнес-заняття з елементами кікбоксингу підсилюють витривалість всього тіла, роблячи його гнучким і пластичним. У більшості рухів активно бере участь корпус, що допомагає швидко зміцнити й підтягти м'язи черевного преса. Інтенсивні заняття покращують реакцію і координацію рухів, людина вчиться слухати своє тіло і ефективно керувати ним. Особливо корисно це для людей середнього віку, коли з роками рефлекси починають притуплятися.

Регулярні тренування з кікбоксингу навчать вас не тільки наносити удари, а й допоможуть розвинути і зміцнити тіло.

  • Кікбоксинг - це тренування сили і витривалості.
  • Кікбоксинг - це поліпшення координації та моторики. Боєць весь час знаходиться в русі, він постійно повинен стежити за ціллю, правильно і точно наносити удари, зберігати рівновагу і коригувати центр ваги тіла. Це постійне тренування збалансованості, перевірка готовності до швидкої реакції.
  • Кікбоксинг - це розвиток гнучкості. Адже розтяжка важлива для кікбоксера не менше, аніж для балерини. Без рухливості суглобів удари руками і ногами не матимуть потрібної сили. Тому кожне тренування з кікбоксингу - це ще і якісна робота над еластичністю сухожиль, зв'язок.

Заняття кікбоксингом - це підвищення самооцінки: регулярні тренування впливають не тільки на тіло, але і на дух. Незважаючи на страшенну втому після кожного тренування, ви 100% будете відчувати себе переможцем. Саме тут ви зрозумієте, що буває негативна, стресова втома, яка навалюється як цегла на голову, а буває приємна,  яка окрилює, коли розумієш, що виклався по повній.

 

 

Друже, зроби ще один крок до своєї мрії.
Ми створили все необхідне для тебе, твоєї родини та друзів.
Вклавши душу для твого задоволення ми відкрили межі, які були недосяжні.
Здійснили наші бажання, щоб дбати про тебе!
Насолоджуйся!

як нас знайти

Наша адреса: м.Хмельницький, вул. Зарічанська, 3, тел: +38 (067) 000-20-07