Фітнес клуб "Спортленд" - м.Хмельницький

телефон: +38 (067) 000-20-07

Курс Багатогранність Медитації

Для кого цей курс?⁉️

  • Цей курс створений для тих, хто робить перші кроки в медитації, і тих, хто хоче використовувати її як практичний інструмент для вирішення питань у повсякденному житті та покращити своє здоров’я.Також він буде цікавий, якщо ви хочете розширити і поглибити свою практику.

Що може змінитись в вашому житті після застосування данної практики курсу?


  • Підвищення стресостійкості 🔨
Регулярна практика медитації за запропонованими методиками знизить рівень стресу і змінить ваше ставлення до тих подразників, які ви можете зустрічати в своєму буденному житті.

  • Покращення здоров'я💚
Завдяки запропонованій техніці, ви зможете поступово почати покращувати функціонування вашої дихальної системи, сприяючи відновленню коректної роботи всієї серцево-судинної системи, приведення в норму вашого тиску.

  • Підвищення настрою 😊
Ви перестанете реагувати на те, що раніше вас дратувало, завдяки чому ваш настрій буде ставати більш стабільним в позитивному напрямку.

  • Навчитесь легше проходити через складні ситуації 
Ви зрозумієте принцип, за яким можна самостійно розбиратися зі своїми проблемами і швидше виходити зі складних психологічних ситуацій.

  • Збільшення внутрішньої енергії і працездатності🔥
Постійні переживання забирають дуже багато часу і сил, але зумівши їх подолати - ви вивільните місце для колосальної кількості енергії і зможете легше фокусуватися на поточних завданнях.
 
 


Давайте проведемо цей листопад УСВІДОМЛЕНО!
Запрошуємо на медитацію!


banner
Персональний тренінг

як нас знайти

Наша адреса: м.Хмельницький, вул. Зарічанська, 3, тел: +38 (067) 000-20-07